Panele tapicerowane

Panele tapicerowane na siedziska i ścianę

Znajdziesz u nas profesjonalnie wykonane panele tapicerowane na siedziska i ścianę. Z powodzeniem mogą być one wykorzystane jako miękkie wezgłowia i komfortowe siedziska na ławę w przedpokoju. Równie świetnie sprawdzą się jako pokrycie funkcjonalnego taboretu lub oparcie izolujące użytkownika od chłodnej ściany. Z myślą o potrzebach naszych Klientów, tworzymy panele na ścianę pod wymiar. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie, każdy znajdzie odpowiedni wariant na siedzisko do szafy wnękowej w korytarzu czy przedpokoju. Na specjalne zamówienie wykonujemy także pięknie pikowane ścianki, które można wykorzystać, chociażby do bardzo modnych siedzisk w wiatrołapach czy sypialniach.

Panele ścienne tapicerowane pluszem to nowy trend w aranżacji wnętrz. Naszym Klientom oferujemy panele w różnych kolorach i wymiarach, dzięki czemu każdy ma możliwość dostosowania go do potrzeb swojego mebla. Nasze produkty wykonujemy z najlepszych materiałów oraz w profesjonalny sposób. Dzięki temu mamy pewność, że będą one służyć naszym Klientom przez długi czas. Ponadto w zależności od potrzeb i preferencji istnieje możliwość podszycia panelu rzepami lub doszycia troczków, które pomogą przywiązać go do elementów mebla.

Panele pikowane

W zależności od preferencji jesteśmy w stanie wykonać gładki panel na zamek umożliwiający zdjęcie tkaniny do konserwacji, lub dekoracyjny panel pikowany, którego nie da się zdejmować. Pikowanie oferujemy w dwóch wariantach - w kwadrat lub karo. Ponadto może być ono bardziej zagęszczone bądź równomiernie rozłożone po powierzchni. Dodatkowo panel pikowany może być przyozdobiony koralikami, guzikami tapicerowanymi lub kryształowymi.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.