Poszewki i pokrowce

  • Show Sidebar

Aktywne filtry

Pokrowce, poszewki wodoodporne, ogrodowe na wymiar

75,00 zł
Oferta specjalna, dzięki której mogą Państwo złożyć zamówienie na komplety pokrowców na meble ogrodowe, tarasowe, balkonowe na wymiar.
Zapraszamy do skorzystania z usługi bezpłatnego doradztwa i wyceny według podanych wymiarów.
Zapytania można składać przez formularz kontaktowy, adres email podany w stopce, lub dzwoniąc pod podany na naszej stronie numer telefonu.

Pokrowce na poduszki

Nasza firma wykonuje praktyczne i unikatowe poszewki oraz pokrowce na poduszki. Do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, odporne na różne niesprzyjające czynniki, takie jak np. wilgoć. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów, oferujemy różnorodnej wielkości poszewki na wymiar oraz pokrowce na poduszki oparciowe i siedziskowe mebli modułowych. Istnieje również możliwość wykonania nowych pokrowców na niewymiarowe materace kanap, pokrycia mebli modułowych z Ikea i stare zniszczone pokrowce mebli ogrodowych.

Poszewki na poduszki oparciowe

W tej kategorii proponujemy również wytrzymałe i starannie wykonane poszewki na poduszki oparciowe. W zależności od rodzaju, przeznaczone są do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Tego rodzaju produkty znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz łatwością czyszczenia. Oferowane poszewki na poduszki oparciowe są świetnym wyborem szczególnie do nowoczesnych wnętrz. Dzięki temu, że nasze produkty tworzone są na wymiar, nie ma problemu z ich dopasowaniem do żadnego rodzaju poduszek.