Na wymiar

  • Show Sidebar

Aktywne filtry

Pokrowce, poszewki wodoodporne, ogrodowe na wymiar Pokrowce, poszewki wodoodporne, ogrodowe na wymiar
  • Nowy

Pokrowce, poszewki wodoodporne, ogrodowe na wymiar

75,00 zł
Oferta specjalna, dzięki której mogą Państwo złożyć zamówienie na komplety pokrowców na meble ogrodowe, tarasowe, balkonowe na wymiar.
Zapraszamy do skorzystania z usługi bezpłatnego doradztwa i wyceny według podanych wymiarów.
Zapytania można składać przez formularz kontaktowy, adres email podany w stopce, lub dzwoniąc pod podany na naszej stronie numer telefonu.

Siedziska tapicerowane

Oferujemy eleganckie siedziska tapicerowane na wymiar. Sposób ich wykonania i użyte materiały cechują się najwyższą jakością. Dzięki temu nasze produkty prezentują się wyjątkowo elegancko przez długie lata. Proponowane siedziska tapicerowane na wymiar idealnie sprawdzą się w każdym domu jako przytulny i praktyczny dodatek.

Panele tapicerowane

Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych Klientów, wykonujemy między innymi wysokiej jakości panele tapicerowane. Wszystkie proponowane produkty tego rodzaju cechują się wysokogatunkowymi tkaninami, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na rozrywanie, ścieranie oraz odkształcenia.

Poduszki na wymiar

W naszej ofercie znajdują się również poduszki na wymiar. W zależności od potrzeb klienta tworzymy produkt o odpowiednich wymiarach, idealnie wpasowujący się w daną aranżację wnętrza. Posiadamy wiele materiałów do wyboru, dzięki czemu wybór najodpowiedniejszego koloru, wzoru czy faktury z pewnością będzie łatwy i szybki.

Pokrowce na wymiar

Nasi Klienci mają możliwość wybrania dogodnego dla siebie rozmiaru pokrowca na wymiar. Proponowane produkty wyróżnia lekki i niekłopotliwy sposób założenia. Dzięki szerokiej palecie kolorów, istnieje możliwość dobrana najodpowiedniejszego koloru materiału. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dotyczących wykonania zamówienia przystępujemy do jego wyceny.