Na wymiar

  • Show Sidebar

Aktywne filtry

Pokrowce, poszewki wodoodporne, ogrodowe na wymiar

75,00 zł
Oferta specjalna, dzięki której mogą Państwo złożyć zamówienie na komplety pokrowców na meble ogrodowe, tarasowe, balkonowe na wymiar.
Zapraszamy do skorzystania z usługi bezpłatnego doradztwa i wyceny według podanych wymiarów.
Zapytania można składać przez formularz kontaktowy, adres email podany w stopce, lub dzwoniąc pod podany na naszej stronie numer telefonu.

Siedziska tapicerowane

Oferujemy eleganckie siedziska tapicerowane na wymiar. Sposób ich wykonania i użyte materiały cechują się najwyższą jakością. Dzięki temu nasze produkty prezentują się wyjątkowo elegancko przez długie lata. Proponowane siedziska tapicerowane na wymiar idealnie sprawdzą się w każdym domu jako przytulny i praktyczny dodatek.

Panele tapicerowane

Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych Klientów, wykonujemy między innymi wysokiej jakości panele tapicerowane. Wszystkie proponowane produkty tego rodzaju cechują się wysokogatunkowymi tkaninami, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na rozrywanie, ścieranie oraz odkształcenia.

Poduszki na wymiar

W naszej ofercie znajdują się również poduszki na wymiar. W zależności od potrzeb klienta tworzymy produkt o odpowiednich wymiarach, idealnie wpasowujący się w daną aranżację wnętrza. Posiadamy wiele materiałów do wyboru, dzięki czemu wybór najodpowiedniejszego koloru, wzoru czy faktury z pewnością będzie łatwy i szybki.

Pokrowce na wymiar

Nasi Klienci mają możliwość wybrania dogodnego dla siebie rozmiaru pokrowca na wymiar. Proponowane produkty wyróżnia lekki i niekłopotliwy sposób założenia. Dzięki szerokiej palecie kolorów, istnieje możliwość dobrana najodpowiedniejszego koloru materiału. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dotyczących wykonania zamówienia przystępujemy do jego wyceny.